پایداری انقلاب اسلامی

آخرین نظرات
پیوندهای روزانه

انحراف هاشمی و انحراف احمدی نژاد

سه شنبه, ۱۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۵۴ ب.ظ

http://www.shafaf.ir/files/fa/news/1392/3/15/74753_495.jpg

اکبر هاشمی رفسنجانی یکی از عوامل اصلی پیروزی انقلاب بود و بعد از پیروزی انقلاب به عنوان رئیس مجلس هشت سال و رئیس جمهور به مدت هشت سال، از نزدیکترین یاران امام در طول جنگ تحمیلی و یکی از حامیان اصلی آیت الله خامنه ای در به دست گرفتن رهبری جمهوری اسلامی بود. امام خمینی در باره هاشمی فرمودند: انقلاب زنده است تا زمانی که هاشمی زنده است.

طلحه و زبیر که از حامیان اصلی حضرت علی علیه السلام بودند و اولین کسانی بودند که با ایشان بیعت نمودند، با گذشت زمان وقتی به اهداف خود (حکومت بصره و کوفه) نرسیدند بیعت خود را شکستند و به عایشه دشمن دیرینه ی آل علی علیهم السلام پیوسته و جنگ جمل را راه اندازی کردند.

آنچه که شباهت هاشمی با زبیر را بیشتر نشان می دهد گمراه شدن هر دو به وسیله فرزندانشان بود. بعد از شکست هاشمی در انتخابات ریاست جمهوری سال 84 در مقابل احمدی نژاد، فساد مالی و اقتصادی مهدی هاشمی افشا شد، شاید این سرآغاز انحراف آشکار اکبر هاشمی از مسیر انقلاب و رهبری بود. 

هاشمی باید از بین دین و انقلاب و فرزندانش یکی را انتخاب می کرد. بعد از سال 84 مهدی پای پدر نشست و سرانجام مثل عبدالله پدر را از راه به در کرد. همدستی هاشمی با سران فتنه و حمایتش از فساد مهدی باعث طرد شدن او از بین مردم شد.

هاشمی با آنکه از حامیان اصلی آیت الله خامنه ای بود، ولی با نامه نگاری درست یک روز قبل از انتخابات و انتقاد از رهبری شعله ی فتنه را روشن کرد. 

او که مانند زبیر موافق اشرافی گری و اختلاف طبقاتی است، سرانجام در نامه ای به رهبری اعلام کرد که نمی تواند بین فرزندان خود و انقلاب یکی را انتخاب کند. هاشمی برای برکنار کردن احمدی نژاد حاضر شد مثل زبیر به منافقین هم متوسل شود. به گواهی تاریخ یکی از عوامل اصلی انحراف زبیر پسرش عبدالله بود.

شاید روزی امام خامنه ای در باره هاشمی چنین بگویند:

هاشمی از فدائیان جمهوری اسلامی  بود تا زمانی که مهدی پا نگرفته بود!!

http://roya88.blogfa.com/post-54.aspx

سایت جوان انقلابی :اینها مواردی هستند که از سوی آیت الله مصباح یزدی و جبهه پایداری به دکتر احمدی نژاد نسبت داده شده است.

ایجاد بزرگترین خطر از صدر اسلام تا کنون”، “ترویج ناسیونالیسم و ملی گرایی”، “بازتولید بهائیت و ظهور محمد علی بابی دیگر در دولت احمدی نژاد”، “پیوند با فراماسونری”، “تلاش برای رونمایی از دین جدید”، “شباهت با کارگزاران سازندگی”، ” ترویج اومانیسم”، “اعتقاد به پلورالیسم”، “پیوند با جریان فتنه”، “کمک گرفتن از شخص شیطان”، “رمالی و جن گیری”، “تنازل از شعار های سوم تیر ۸۴″

http://javanenghelabi.ir/?p=2115

امام علی علیه السلام

البهتان علی البریء أعظم من السماء.

بهتان زدن به آدم بیگناه بزرگتر از آسمان است.


 شیعیان ما تاوان تندروهای شما را می دهند"

گلایه آیت اللّه سیستانی به هاشمی

چرا تابه حال شیعیان چنین مشکلاتی را نداشتند، چرا در این هفت،هشت سال اخیر-دوران احمدی نژاد- اینقدر شیعه هراسی شدت گرفته است؟، آیت‌الله سیستانی به من گفتند شما در آنجا کارهایی می‌کنید که تاوان آن را مقلدین ما در کشورهای عربی می‌دهند


  آیت الله هاشمی رفسنجانی با بیان اینکه نباید تریبونهای جمهوری اسلامی به دست افراطیون باشد، به گلایه آیت الله سیستانی در همین ارتباط اشاره کرد و افزود: "ایشان به من گفتند شما در آنجا کارهایی می‌کنید که تاوان آن را مقلدین ما در کشورهای عربی می‌دهند".

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آیت الله هاشمی رفسنجانی، در گزیده مصاحبه  ایشان با جمهوری اسلامی در سال 92 آمده است:

اگر دست افراطیون را از تریبون‌هایمان کوتاه کنیم و حکومت خودش را از این مسایل جدا کند مابا کسی دعوا نداریم. مگر شیعه‌هراسی از کجا شروع شد؟ مگر شیعه‌هراسی از کجا شروع شد و شدت گرفت؟ چرا در این هفت،هشت سال اخیر-دوران احمدی نژاد- اینقدر شدت گرفت؟ چرا تابه حال شیعیان چنین مشکلاتی را نداشتند.

آیت‌الله سیستانی به من گفتند شما در آنجا کارهایی می‌کنید که تاوان آن را مقلدین ما در کشورهای عربی می‌دهند و شیعیان ما تحت فشارند. بله ما هم افراطی شیعه داریم و هم افراطی سنی. کشورهای اهل سنت افراطی‌های خود را مهار کنند و ما هم افراطی‌ها را مهار می‌کنیم.

آقا هم همین حرف را زدند. ایشان در جمع ما خبرگان گفتند افراطی‌های شیعه وسنی مقصر این اختلافات‌‌اند.این کارهایی که این جور می‌کنند به نام ولایت و حرف‌های عجیب‌و غریبی که می‌زنند عید‌الزهرا و امثال اینها خوب معلوم است که اهانت است.

خدا در قرآن به مسلمانان گفته: شما به بت‌ها بد نگوئید چون اگر بگوئید نتیجه آن می‌شود که آنها به خدا بد می‌گویند و آن وقت گمراه‌تر می‌شوند. ما اصل‌مان روشن است مبانی‌مان روشن است مشکلات عمده کشور زیر سر افراطی‌های شیعه و سنی است، طالبان والقاعده نمونه‌های بیرون هستند و ما هم از اینجا چیزهایی داریم.


مقایسه بیانات رهبر انقلاب در دیدار پایانی با سه دولت هاشمی، خاتمی و احمدی‌نژاد

بخش داخلی الف، 24 تیر 92

تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۱۱

آخرین دیدار رئیس جمهور و اعضای هئیت دولت دهم با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پنجمین روز از ماه مبارک رمضان رقم خورد.


بدون هیچ توضیحی به مقایسه بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار پایانی با سه دولت هاشمی، خاتمی و احمدی‌نژاد در ارتباط با «شخص رئیس‌جمهور وقت» می‌پردازیم:


بیانات رهبر انقلاب در آخرین دیدار دولت هاشمی با ایشان

http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=۲۸۴۶


· ان‌شاءاللَّه خداوند متعال، جناب آقاى هاشمى و آقایان محترم - همکاران گرامى ایشان - را مشمول اجرهاى وافر خودش قرار دهد. بنده هم وظیفه اخلاقى مى‌دانم که احساس خودم را نسبت به جنابعالى - جناب آقاى هاشمى - و همکارانتان عرض کنم.


· بخش قابل توجّهى از این، به خصوصیّات شخصِ آقاى هاشمى برمى‌گردد؛ یعنى واقعاً برخى از خصوصیات در ایشان هست که تأثیر تام و تمامى در این موفّقیتها داشته؛ از قبیل برخوردارى ایشان از روحیه کار - پرکارى - روحیه ابتکار و نوآورى و ورود در میدانهاى جدید و ناپیموده، همّت بلند در امر سازندگى و نترسیدن از طرحهاى بزرگ و اقدام کردن شجاعانه در مورد کارهاى بزرگ، شیوه مدیریّت باز که در ایشان وجود داشت و این به همکاران ایشان امکان مى‌داد که ابتکار و تلاش خودشان را به کار بیندازند و از آن استفاده کنند.


· ایمان عمیق به توانایى خود نیز نقش زیادى داشت. همچنین هوشمندى در شناخت مسائل و مضایق و پیدا کردن راه حلها، بخشى از خصوصیاتى است که بلاشک مؤثّر بود.


· جناب آقاى هاشمى، به عنوان یک روحانى انقلابى، کارآمد، متدیّن و متعبّد، براى مردم ما مطرح هستند و این خصوصیّاتى است که در ایشان هست.


· به طور مستمر - اقلاً هفته‌اى یک بار - جناب آقاى هاشمى با من ملاقات مى‌کردند. در این ملاقاتها و جلسات، گزارش کارها، طرح مسائل، طرح مشکلات، نظرخواهى و مشاوره در امور گوناگون نیز بوده است. این جلسات، جلساتِ پربرکتى بود.


· بنده دائماً شما را در طول این سالهاى متمادى دعا مى‌کردم؛ شخص آقاى هاشمى را به نام و حداقل در هر شبانه‌روزى یک مرتبه - و بیش از این - و شما را نیز همین طور، معمولاً دعا مى‌کردم. باز هم دعا خواهم کرد.


بیانات رهبر انقلاب در آخرین دیدار دولت خاتمی با ایشان

http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=۳۲۹۹


· به‌خاطر خدماتتان و زحماتى که کشیدید و تلاشهایى که انجام دادید، چه از شخص جناب آقاى خاتمى و چه از شما دوستان، صمیمانه سپاسگزارى کنم


· در سالهاى گذشته من شاهد تلاش پُرحجم و جدى جناب آقاى خاتمى و شما برادران و خواهران در همه‌ى زمینه‌ها بودم؛ این چیزى است که ما باید آن را نعمت بزرگى از نعم الهى بدانیم.


· لازم است از شخص جناب آقاى خاتمى هم صمیمانه تشکر کنم. این را به شما دوستان بگویم، به خود ایشان هم شاید بارها گفته‌ام؛ در طول هشت سالى که ما با ایشان به‌طور مستمر و مداوم در ارتباط بودیم، رفاقت و صمیمیت ما با ایشان روزافزون بوده؛ خدا را شکر.


· الان پیوند عاطفى و محبت‌آمیزى که بین بنده و آقاى خاتمى هست، از آنچه در هشت سال پیش بوده، بمراتب مستحکم‌تر است؛ و این ناشى از خصوصیاتى است که من در این مدت در ایشان حس کردم. تدین و پایبندى و نجابت و روحیه‌ى نجیب ذاتىِ ایشان واقعاً جزو امتیازات و خصال برجسته در ایشان است.


· ایشان در این مدت تلاش متراکمى انجام دادند؛ ما شاهد بودیم و مى‌دیدیم. در مقاطع زمانى مختلف، کشور و دولت و مسؤولان با حوادثى مواجه شدند، و ایشان در یکى از حساس‌ترین مراکز این مواجهه قرار داشتند و صبر و تحمل کردند؛ ان‌شاءاللَّه خداى متعال اجر این صبر و تحمل را خواهد داد.


· در میان خصوصیات ایشان، اگر من بخواهم روى یکى از آنها تکیه کنم، این است که ایشان در همه‌ى این مدت، دشمنانى را که کمین کرده و خیز برداشته بودند، ناامید کردند. خیلى‌ها از سال ۷۶ - از اول تشکیل این دولت - مى‌خواستند آقاى خاتمى را در موضع مقابله و مواجهه‌ى با نظام قرار دهند؛ خیلى هم تلاش کردند؛ ما شاهد بودیم. البته ریشه و مبنا و سلسله‌جنبان این تلاشها در بیرون از این مرزهاست؛ منتها کسانى هم متأسفانه همان انگیزه‌هاى فاسد و پلید را در داخل انعکاس مى‌دادند. خیلى تلاش کردند، اما آقاى خاتمى حقیقتاً مقاومت کردند. آن روزى که ایشان اعلام کردند وقتى مى‌گویم «جامعه‌ى مدنى»، مراد من مدینةالنبى است - که اتفاقاً دیروز یا پریروز در یکى از صحبتهاى ایشان من این را خواندم - خیلى خلاف انتظار بعضى‌ها شد؛ لذا به ایشان حمله کردند و فشار آوردند.


· من همیشه در این مدت شماها را دعا کرده‌ام. آقاى خاتمى را حداقل در هر شبانه‌روز یک بار دعا کرده‌ام؛ یعنى در تمام این مدت شاید هیچ شب و روزى نبوده که من شخص ایشان را دعا نکنم.


بیانات رهبر انقلاب در آخرین دیدار دولت احمدی نژاد با ایشان

http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=۲۳۰۹۴


· همه فهمیدند که رئیس جمهور محترم و همکارانشان در دولت حجم کارشان بسیار بالا و پرشتاب نسبت به همه‌ى دوره‌هاى دیگر بود و هست.


· حجم کار بالا و تلاش خستگى‌ناپذیر و اعراض از آسایشها و آسودگى‌ها و امتیازاتى که معمولاً مسئولان کشورها در دنیا دارند؛ استراحت میکنند، تفریح میروند، امتیاز میگیرند؛ اینها را نخواستن، ندیدن، طلب نکردن، امتیاز بزرگى است که این دولت بحمدالله از این امتیاز برخوردار بود.


· یک نکته‌ى دیگر هم که در مورد این دولت در طول این هشت سال مورد نظرم بود و بارها هم به آن اشاره کردم، این است که این دولت بحمدالله توانست شعارهاى انقلاب را سر دست بگیرد و به آنها افتخار کند و آنها را در جامعه مطرح کند.


· این دولت این شعارها را مطرح کرد، برجسته کرد، سر دست گرفت، به آنها افتخار کرد؛ در مجامع جهانى، احساس شرم از انگیزه‌هاى انقلابى و از اهداف انقلابى و از شیوه‌هاى انقلابى نکرد؛ این خیلى کار بزرگى بود.


* نتیجه پایانی: رهبر معظم انقلاب در دیدار پایانی با دولت احمدی‌نژاد، بر خلاف دولت‌های هاشمی و خاتمی، مستقیماً درباره رئیس‌جمهور، اظهارنظر نفرمودند و این نکته‌ای است که هواداران افراطی دولت احمدی‌نژاد باید به دلایل آن فکر کنند.


 آیت‌الله مصباح در مورد طلسم شدن رئیس دولت‌های نهم و دهم می‌گوید:« بهره هوشی این شخص به تصدیق دوست و دشمن از حد متعارف بالاتر است، پس چگونه شیفته یک شخص عادی می‌شود؟ آن هم شیفتگی‌ای که چنین حرکات نامعقولی از او سر بزند! یک وقتی به برخی از دوستان نزدیکم گفتم که بیش از ۹۰ درصد معتقدم که او سحر شده است! این وضعیت ابداً طبیعی نیست. » 


احمدی نژاد با در مورد بازداشت شدگان و رمالهای منتصب به دولت کلامی کنایه آمیز گفت:« اون‌ها رو که دستگیر کردن، خیالشون راحت شد، ول کنید دیگه. بذارید دولت به کارش برسه. یعنی آن سفینه‌ای هم که فرستادیم بالا، کار جن‌ها بود؟.» اسفندیار رحیم مشایی که بسیاری او را رئیس رمالان می‌دانستند در واکنش به این بازداشت‌ها و سخنان مخالف دولت می‌گوید:« شما چرا اینقدر دستتان در دین خالی است که اگر مشایی سحر می‌کند، آن را باطل نمی‌کنید و چرا می‌ترسید؟ یعنی بین شما یک نفر هم پیدا نمی‌شود بتواند سحر مشایی را باطل کند و احمدی نژاد را از سحر نجات دهد؟ پس در همه این سال‌ها چه کار می‌کردید چه خواندید؟ چقدر عبادت کردید؟


http://namehnews.ir/News/Item/126143/2/126143.html

تعابیر مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای از آیت الله هاشمی رفسنجانی در زمینه ی سوابق انقلابی و مبارزاتی:

روحانی انقلابی که منورتر، روشن تر،سابقه دارتر، شناخته شده تر،درد آشناتر،رمز آشناتر از ایشان با مسائل انقلاب، کس دیگری را سراغ نداشتیم...

شخصیتی که پرونده ی تلاشش در راه خدا و مجاهدتش برای حاکمیت دین و اعلای کلمه ی اسلام، حتی پیش از نخستین روزهای شروع نهضت آغاز شده و سرگذشت رنج ها،سختی ها و فعالیت های کم نظیر را در خود گنجانیده است...

از شخصیت هایی که از دوران نشو و نمای این نهضت، در وسط میدان و در صفوف مقدم حضور داشتند و همان سختی ها و رنج ها و شکنجه ها را چشیده 

کتک خورده ی انقلاب 

مردی بزرگ از سابقین اولین انقلاب 

از اصلی ترین افراد نهضت در دوران مبارزات

از مبارزین جدی و پیگیر قبل از انقلاب که قبل از انقلاب اموال خودش را صرف انقلاب می کرد و به مبارزین میداد.


کنایه منتجب‌نیا به آیت الله مصباح یزدی: سوابق انقلابی روحانی مشخص است، می‌خواهید من بگویم شما چند سفر انگلیس و آمریکا رفته‌اید و با چه افرادی جلسه داشته‌اید؟ می‌خواهید پرونده‌تان را بگویم چیست؟

کنایه منتجب‌نیا به آیت الله مصباح یزدی: سوابق انقلابی روحانی مشخص است، می‌خواهید من بگویم شما چند سفر انگلیس و آمریکا رفته‌اید و با چه افرادی جلسه داشته‌اید؟


قائم مقام دبیرکل حزب اعتماد ملی گفت: کسانی که از حزب می‌ترسند، می‌خواستند در غیاب احزاب، اختلاس‌های سه هزار میلیاردی کنند و اموال مردم را به تاراج ببرند وگرنه حزب یعنی چشم و گوش مردم و حکومتی که از حزب ببه گزارش نامه نیوز،  حجت‌الاسلام والمسلمین منتجب‌نیا در جمع برخی از اصلاح‌طلبان با تاکید بر اینکه "بزرگان ما همواره گفته‌اند جامعه ما جامعه سیاسی است"، اظهار کرد: مردم ما مردم رشدیافته سیاسی هستند و می‌خواهند فعالیت سیاسی کنند.


وی با بیان اینکه "فعالیت سیاسی باید قانون‌مند باشد و قانون‌مندی فعالیت‌های سیاسی، کار حزبی است"، افزود: چرا برخی نگران و دلواپس کار و فعالیت حزبی هستند؟ آنهایی که از حزب می‌ترسند می‌خواستند در غیاب احزاب اختلاس‌های سه هزار میلیاردی کنند و اموال مردم را به تاراج ببرند وگرنه حزب یعنی چشم و گوش مردم.


این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با بیان اینکه "حکومتی که از حزب بترسد ریگی به کفش دارد"، تصریح کرد: با صدای بلند عرض می‌گویم هر مسئولی در کشور که از تحزب بترسد، حتماً و مسلماً خیال شیطانی دارد.


منتجب‌نیا در ادامه با اشاره به تعریف خود از اصلاحات، تاکید کرد: اصلاحات شعار انبیا است و آنهایی که از کلمه اصلاح می‌ترسند یعنی یا می‌خواهند فساد کنند یا می‌خواهند درجا بزنند یا اینکه قصد ارتجاع دارند. ریشه فکری ما از عقلا و سیره نورانی پیامبران و امامان است. اصلاح‌طلبی یک حرکت ریشه‌دار، تاریخی و دینی است.


این نماینده اسبق مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه "اتحاد، عامل پیروزی ما در انتخابات سال 1392 بود"، خطاب به دلواپسان گفت: رقبای ما با ایجاد احزاب ساختگی قصد دارند بین ما تفرقه بیاندازند. در کجای دنیا یک اقلیت می‌تواند گستاخی کند و جلوی رأی مردم بایستند و منتخب مردم را تحت فشار قرار دهد؟ شما از کجا آمدید؟ چه کسی به شما حق داده به منتخب مردم توهین کنید؟ خطاب به شما می‌گویم که وجدان این ملت از افراطیون منزجر است.


وی در بخش دیگری از سخنان خود، در واکنش به اظهارنظر یکی از روحانیون مبنی بر اینکه آیا رئیس‌جمهور دین خود را از انگلیس آموخته است یا از قم؟ اظهار کرد: سوابق انقلابی رئیس‌جمهور منتخب که مشخص است، اما می‌خواهید من بگویم که شما چند سفر انگلیس و آمریکا رفته‌اید و با چه افرادی جلسه داشته‌اید؟ می‌خواهید پرونده‌تان را بگویم چیست؟


این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با بیان اینکه "این افراد به جای آنکه کفاره دهن‌کجی به امام(ره) و مردم را بدهند، اکنون دلواپس شده‌اند"، تصریح کرد: برخی افراد، دلواپس پول و رانت‌های چند هزار میلیاردی هستند که از دست داده‌اند.


منتجب‌نیا با بیان اینکه "دولت روحانی با حمایت تشکیلاتی اصلاح‌طلبان و پشتیبانی ویژه هاشمی رفسنجانی و سیدمحمد خاتمی به قدرت رسید"، گفت: ما اصلاح‌طلبان باید با تمام قوا از این دولت حمایت کنیم. از همان ابتدا هم گفته بودیم به دنبال سهم‌خواهی از این دولت نیستیم و تنها انتظار ما این است که رئیس‌جمهور به وعده‌های خود جامه عمل بپوشاند.


وی با اشاره به دیدار اخیر رئیس‌جمهور و جمعی از اصلاح‌طلبان که چند روز قبل همراه با مراسم افطار به میزبانی حسن روحانی برگزار شد، گفت: روحانی به ما گفت که "تا پای جان برای تحقق بخشیدن به آنچه به مردم وعده داده بودم، می‌ایستم".


منتجب‌نیا خطاب به رئیس‌جمهور ادامه داد: وعده‌های شما محقق نمی‌شود مگر آنکه همراهان شما، همراهان فکری شما هم باشند. چرا کسانی را که با دولت گذشته بودند و شما را قبول ندارند، تحمل می‌کنید؟ دولت گذشته بر دروغ، اختلاس و تهمت پایه‌گذاری شده بود. مسئولیت‌های کلیدی را به آنها ندهید.


در جنگ جمل، یک شخصی از طلحه و زبیر انتقاد می کند که به چه دلیل به جنگ علی علیه السلام آمده ایید؟ آیا حق مسلمین را غصب کرده که به جنگش آمده ایید؟ طلحه و زبیر، از این انتقاد خوششان نمی آید! او و هفتاد نفر از قومش را قتل عام می کنند! تا یاد بگیرد دفعه دیگر انتقاد نکند!!

http://14mah.parsiblog.com/Posts/1102


گویی سالهاست همدیگر را می شناسیم در حالیکه اولین دیدار و آخرین دیدار ما با هم بود تیکه اندازی به یکدیگر شروع شد 

و ایشان ضمن حرفهایش، خیلی صریح هم علیه تاج زاده مطالبی گفت و هم در باره بی عرضه بودن تیم آقای خاتمی، تا اینکه از او پرسیدم اصل مشکل شما با آقای احمدی نژاد چیست؟ 

 جوابش جالب بود: هر کس سر کار می آمد حق بقیه را میداد ولی این آقا (احمدی نژاد) نان را از سر سفره همه برداشته است.


http://farsnews.com/newstext.php?nn=13930113000356


حسن روحانی 23 مهر 91 در همایش برند برتر، کیفیت برتر:

"کشور مدیر می‌خواهد نه نوکر/ وحدت ملی، خواست همه جریانات است" 

http://armandaily.ir/?News_Id=16695

 

هاشمی رفسنجانی در دیدار با وزیر ارشاد دولت روحانی: 

مردم در انتخابات 92 نگذاشتند انقلاب اسلامی بیش از این منحرف شود!

http://khabaronline.ir/detail/365503

http://entekhab.ir/fa/news/172259

http://dolatebahar.com/view/13685/i


هاشمی رفسنجانی در مصاحبه نوروزی 93 با روزنامه اصلاح طلب شرق گفت:

 لقب "جریان انحرافی" یادگاری من است؛ "جریان انحرافی، یادگاری من شد" 

http://hashemirafsanjani.ir/fa/node/225827


بدهی های دولت هاشمی را دولت احمدی نژاد پرداخت؛  

وزیر اقتصاد دولت روحانی در یکی از جلسات خود با نمایندگان مجلس:

 زمانی که آقای احمدی نژاد دولت را از خاتمی تحویل گرفت حدود 60 میلیارد دلار بدهی وجود داشت ولی در زمانی که آقای احمدی نژاد دولت را تحویل داد بدهی دولت حدود 15میلیارد دلار بود؛ 

💵 خزانه هم به اندازه کافی بودجه دارد. 

http://dana.ir/News/48559.html


هاشمی رفسنجانی:

اگر به نظرات من عمل می‌شد!!! گرفتار شرارت‌های سال 88 نمی‌شدیم! 

http://mashreghnews.ir/fa/news/238756


ابراهیم یزدی در گفتگو با روزنامه آرمان:

بقای همه ما در ماندن روحانی است 

http://rajanews.com/detail.asp?id=186405

http://armandaily.ir/?News_Id=72982

http://tabnak.ir/fa/news/391483


رسول منتجب نیا قائم مقام حزب اعتماد ملی در گفتگو با سایت اصلاح طلب روزنو:

«فاسدترین» و «ناسالم‌ترین» دولت بعد از انقلاب، دولت احمدی نژاد بود !!! 

دولت احمدی نژاد اساس و بنیان انقلاب را سست و به ملت خیانت کرد،

مطمئنا د‌ه ‌ها سال ملت و دولت‌های آینده باید تاوان عملکرد ایشان را بپردازند.

http://roozno.com/fa/news/83883


شیمون پرز، رییس رژیم صهیونیستی در گفتگو با شبکه تلویزیونی فاکس نیوز، نیویورک، مورخ 2 مهر 1389:

باید کاری کنیم که بودن با احمدی نژاد به ننگ تبدیل شود،

او تقریبا به عنوان یک قهرمان فرهنگی پذیرفته شده است 

چنین وضعیتی مایه شرمساری است 

ما باید ارزشهایمان را تقویت کنیم 

http://video.foxnews.com/v/4349448/israeli-president-on-hannity

خلاصه : احمدی نِژاد نیرویی با قوت های خیلی زیاد و با ضعف های زیاد دیگر جایی برای برگشت به ریاست جمهوری ندارد

نظرات  (۶)

۱۵ مرداد ۹۳ ، ۱۸:۱۷ پریشان گویا
 بعد از شکست هاشمی در انتخابات ریاست جمهوری سال 84 در مقابل احمدی نژاد، فساد مالی و اقتصادی مهدی هاشمی افشا شد، شاید این سرآغاز انحراف آشکار اکبر هاشمی از مسیر انقلاب و رهبری بود. 
انحراف عمیق تر از این حرف هاست و قدیمی تر 
۱۷ مرداد ۹۳ ، ۲۲:۳۰ محمد علی رنجبر طزنجی

سلام

عاجزانه خواهشمند است مطلب زیر خوانده و آن را نشر دهید:

مأموریت جوان مؤمن انقلابی برای پیشرفت کشور

http://farsi.khamenei.ir/others-report?id=27137

سلام سیدجان
لینک شده
۱۹ مرداد ۹۳ ، ۱۵:۵۳ پریشان گویا
سلام
با نقدی بر هجمه همه جانبه بر تفکیک جنسیتی و اعتدال گرایی به روز هستم
مارا به زور به جهنم نبرید
با سلام و عرض ادب
با اینکه با اقای هاشمی مخالفم ولی اگر ایشان سال94 تایید صلاحیت می شد حتما رای بالایی را می اورد.
واقعا متاسفم بخاطر این دید غلط و سطحی به شخص آقای احمدی نژاد و دولت خدمتگذار و مردمی ایشون
لطفا بدون روتوش ایشون رو از لسان رهبری دنبال کنید

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی